You tv

Тарифи*Кількість телеканалів може змінюватись у різних регіонах, залежно від наявності включених регіональних каналів.


**Вартість вказана при умові оплати через додаток youtv банківською картою. При оплаті через Google Play вартість може відрізнятись.


ОТТ ТБ – youtv

Сучасний сервіс ОТТ телебачення - youtv – це легкий та зручний перегляд улюблених телеканалів на будь-яких пристроях і у будь-де, за однієї простої умови – доступу до мережі Інтернет.

У телевізійному сервісі youtv все, як ти любиш:


 • - 300+ телеканалів в HD та Ultra HD якості
 • - 7 днів тесту
 • - 1 грн перший місяць для більш детального знайомства
 • - 100+ телеканалів безкоштовно
 • - Перегляд на 5 пристроях за 1 оплату
 • - Шоу, фільми, серіали, гучні прем’єри
 • - Національні, преміум, фільмові та спортивні, розважальні та дитячі телеканали (1+1, 2+2, Україна, СТБ, ICTV, Україна, Інтер, Discovery, Viasat, Sony Pictures, Setanta Sports, Setanta Sports +, Футбол 3, Fox, Animal Planet, VIP Comedy, Viasat Explore, Viasat History, Nat Geo Wild, Travel Channel HD, Sony, XSport, Viasat Sport)
 • - Мегазручний та дружелюбний інтерфейс
 • - Просто та миттєва оплата
 • - Постійно діючі акційні пропозиції
 • Підключайтесь до телебачення, яке завжди з вами! 
   


  Контактна інформація

Android та iOS смартфони і планшети

Додаток youtv надає можливість швидко та зручно переглядати улюблені програми, шоу, фільми, спортивні змагання будь-де і будь-коли. Завантаження можливе з Google Play для Android OS, з AppStore для iOS, з AppGallery для Huawei. Це займе всього кілька хвилин, а задоволення від користування та перегляду триватиме постійно! Аби насолодитись всіма перевагами варто лише завантажити додаток, здійснити просту реєстрацію, обрати пакет телеканалів за власними вподобаннями та насолоджуватись переглядами!

Встановити Android

Встановити iOS


Телевізор

youtv подбав і про тих, хто надає перевагу традиційному перегляду телеканалів на телевізорах. Телевізійна версія додатку – Android TV доступна як на сучасних, так і на звичайних телевізорах. Для Smart телевізорів можна завантажити додаток із Google Play. Для цього варто зайти у бібліотеку Google Play та завантажити додаток youtv. Для звичайних телевізорів — використовуючи мультимедійні STB приставки. Необхідно зайти в налаштування, відкрити або завантажити додаток. Після завантаження необхідно зареєструватись, якщо створеного облікового запису на мобільному пристрої дотепер не було. Якщо Ви попередньо вже реєструвались за допомогою смартфону чи планшету, можна використовувати наявний обліковий запис. Здійснивши всі попередні етапи, необхідно зайти у додаток, обрати пакет. Після чого буде надана можливість насолоджуватися зручним переглядом та надзвичайно простою навігацією.

Встановити Android TV


Комп’ютер

Для користувачів, що звикли працювати з комп’ютером та переглядати відео, новини, фільми з Інтернету, youtv дарує web-версію, у якій нічого не потрібно завантажувати. Достатньо перейти за посиланням.

Посилання


YOUTV

Незалежно від обраного пакета, пристрою, на якому здійснюватиметься перегляд, кожен користувач обов’язково оцінить всі переваги та можливості сучасного сервісу youtv. Адже придбавши всього 1 пакет, користувач не пропустить важливі події та прем’єри; отримає можливість використання цього пакету на 5-ох пристроях одночасно; зручний, багатофункціональний користувацький інтерфейс, можливість швидко та легко сплачувати улюблений пакет.
Завантажуй, реєструйся, користуйся! А youtv попіклується, щоб все було, як ти любиш!


Наші переваги
speed

Швидкий інтернет

до 500 Мбіт/сек на стабільній швидкості

service

Першокласний сервіс

Ми використовуємо сучасні технології та передові рішення в області телекомунікацій

clients

Турбота про клієнтів

Ми цінуємо кожного клієнта і враховуємо всі вимоги наших користувачів

connect

Легке підключення

Просто зателефонуйте до контакт-центру
0 800 20 20 10
або залиште заявку на сайті

Бажаєте підключитись?

Якщо ви бажаєте підключитись до мережі INTERNET, то зв'яжіться з нами за телефоном:
0 800 20 20 10