Тарифи на Інтернет в м. Херсон

Мінімальний

minimum

175 грн
на місяць

Швидкість
50 Мбіт/сек

Комфортний

minimum

190 грн
на місяць

Швидкість
100 Мбіт/сек

*Максимальний

minimum

245 грн
на місяць

Швидкість
300 Мбіт/сек

Оптимальний

minimum

100 грн
на місяць

Швидкість
100 Мбіт/сек

Оптимальний*

minimum

150 грн
на місяць

Швидкість
300 Мбіт/сек

Максимальний*

minimum

190 грн
на місяць

Швидкість
500 Мбіт/сек

* Щоб в повній мірі та ефективно використовувати швидкісні можливості  даного тарифного плану, рекомендуємо перевірити Ваше обладнання на відповідність наступним вимогам:
1. Ваш комп`ютер повинен бути оснащенний мережевим адаптером, що підтримує швидкість 1 Гбіт/с;
2. При використанні маршрутизатору (роутеру), переконайтеся що він підтримує швидкість 1 Гбіт/с;
3. Мережеві кабелі повинні бути розраховані на 1 Гбіт/с - потрібно використовувати 8-ми жильний кабель "вита пара".

Переваги швидкісного інтернету у місті Херсон

Сьогодні підключити інтернет у Херсоні на великій швидкості стає все більш доступним. І вже не тільки мешканці столиці та великих міст мають можливість не лише отримати безлімітний доступ до мережі інтернет у власній квартирі, а й обрати провайдера, який надає найвищу якість послуг за помірною ціною. Швидкий і доступний домашній інтернет у Херсоні від компанії Вінер Телеком - ваш найкращий вибір.

Швидкість інтернету у Херсоні

Компанія Вінер Телеком пропонує своїм користувачам у місті Херсон кілька тарифних планів із різною швидкістю на вибір. Від чого залежить остаточне рішення?

  • усе залежить лише від потреб та запитів користувача
  • часу, який він планує проводити у мережі
  • кількості пристроїв, які будуть підʼєднані одночасно
  • кількості інформації, яку він планує споживати.

Деяким нашим клієнтам інтернет потрібен лише для того, щоб користуватися ним час від часу: відвідувати соціальні сторінки, дивитися невеликі ролики на youtube, читати новинні стрічки. Для когось інтернет - це джерело пошуку і перегляду фільмів та передач онлайн у високій якості. А інші обирають найшвидший інтернет у Херсоні, щоб мати безперервний доступ до користування іграми онлайн.

Обирайте оптимальний тарифний план за власними потребами і насолоджуйтеся можливостями інтернету високої якості вже завтра!

Хочу підключитися до домашнього інтернету. З чого почати?

Для того, щоб якнайшвидше підключитися до нашої інтернет-мережі Вінер Телеком у місті Херсон, ви можете залишити заявку на нашому сайті або звернутися до багатоканального контакт-центру. Кваліфіковані консультанти нададуть відповіді на можливі питання, допоможуть із вибором оптимального тарифу та разом із вами оберуть зручний час для візиту спеціалістів із підключення обладнання.

Тарифи на інтернет у Херсоні

Хочемо звернути вашу увагу, що тарифи на користування мережею інтернет відрізняються в залежності від обраної швидкості та можливості підключення: у багатоповерхівці чи у приватному будинку.

Як підключити безлімітний інтернет у квартиру у Херсоні? Корисні поради

Для того, щоб користуватися інтернетом від компанії Вінер Телеком легко та без усіляких труднощів, радимо вам перед підключенням звернути увагу на деякі важливі моменти, повʼязані із обладнанням, яке буде використовуватися.

  • По-перше, зверніть увагу, що ваш ноутбук або стаціонарний комп’ютер повинен обов'язково бути оснащений мережевим адаптером, який може підтримувати швидкість передачі даних 1 Гбіт/с.
  • По-друге, вам потрібно мати роутер, який також пiдтримує швидкість передачі даних 1 Гбіт/с.
  • І по-третє, мережеві кабелі повинні бути розраховані на швидкість передачі даних 1 Гбіт/с. Для цього потрібно використовувати 8-ми жильний кабель "вита пара".

Якщо у вас виникли питання стосовно необхідного обладнання, обов’язково звертайтеся за консультацією до спеціалістів нашої компанії за телефонами або залишивши заявку на сайті.

Безлімітний інтернет по wi-fi у Херсоні

Якщо ви бажаєте підключити інтернет у Херсоні для особистого користування, то можете використовувати як кабельне підключення вашого пристрою (ноутбука чи стаціонарного комп’ютеру), так і бездротове за допомогою wifi-роутеру. Це дозволить користуватися можливостями мережі інтернет одночасно на декількох пристроях. Що є дуже зручним для декількох членів родини чи для того, щоб задовольнити декілька цілей. Наприклад, на ноутбуці можна скачувати фільм для подальшого перегляду, а в той же час із телефону переглядати новинну стрічку, знаходячись у іншій кімнаті.

Зверніть увагу, що ніяке інше обладнання, окрім wifi-роутеру, вам не потрібно. Ви можете підключити декілька пристроїв і насолоджуватися переглядом фільмів, спілкуванням, грою та роботою одночасно усією родиною.

Підключити інтернет у Херсоні і отримати якісний сигнал і оптимальний тип з’єднання вже сьогодні дуже легко!

Підключення до інтернету в м. Херсон

Шукаєте надійного інтернет-провайдера? Бажаєте провести інтернет у м. Херсон уже сьогодні? Це дуже легко!

Популярність користування інтернетом зростає кожного дня. Зараз вже важко уявити людину, у якої немає мобільного телефону, планшету, стаціонарного комп'ютера чи ноутбука. Кожному із вас ми пропонуємо підключитися до швидкого та надійного інтернету в м. Херсон.

Як підключити інтернет в м. Херсон?

Просто залиште заявку, щоб підключити інтернет у м. Херсон або зателефонуйте до контакт-центру і наші спеціалісти проконсультують вас та нададуть відповіді на всі питання. Оберіть зручний час для підключення та насолоджуйтесь якісним інтернетом від провайдера Вінер Телеком.

Чи можу я підключити інтернет у м. Херсон, якщо мешкаю у приватному будинку?

Так, звичайно, для мешканців приватних будинків у нас розроблені тарифи, як і для мешканців багатоповерхівок. Для того, щоб перевірити можливість підключення за вашою адресою — залиште, будь ласка, заявку на сайті, або зверніться у абонентський відділ за телефоном 0 800-20-20-10.

Як дізнатися, коли бригада зможе підключити інтернет у м. Херсон?

Наші спеціалісти повідомлять вам про найближчий час, коли ви зможете провести інтернет у м. Херсон. Кваліфікована бригада виконає всі необхідні роботи з підключення та налаштування обладнання, допоможе з додатковими пристроями та надасть можливість користуватися без обмежень усіма можливостями обраного пакету послуг.

Як перейти на інший пакет послуг інтернет у м. Херсон або замовити додаткові послуги?

Якщо ви вирішили перейти на інший пакет послуг мережі інтернет або отримати додаткові послуги, зателефонуйте до нашого контакт-центру. В залежності від типу послуг ви зможете вирішити ваше питання за телефоном або в деяких випадках потрібно буде звернутися до абонентського відділу компанії.

Як сплатити за послуги та поповнити інтернет у м. Херсон від Вінер Телеком?

Для того, щоб сплатити за послуги мережі інтернет у м. Херсон, перейдіть за наступним посиланням: https://vinertelecom.ua/pay/.

Саме тут ви детально можете ознайомитися з усіма способами оплати. Обирайте найзручніший!

Чи можу я самостійно організувати бездротовий доступ?

Так, звичайно у вас є така можливість, але ми рекомендуємо скористатися послугами наших спеціалістів у м. Херсон, для того, щоб отримати дійсно кваліфікаційну допомогу та мати відмінний результат.

Як перевірити швидкість інтернету в м. Херсон?

Для того, щоб перевірити швидкість доступу до мережі інтернет у режимі реального часу, рекомендуємо скористатися наступним посиланням: http://speedtest.net.

Звертаємо вашу увагу, що під час перевірки всі програми, які встановлені на пристрої, повинні бути неактивними.

Що потрібно робити, якщо не працює інтернет від Вінер Телеком у м. Херсон?

При відсутності мережі інтернет або будь-яких проблемах, обов’язково звертайтеся за безкоштовними номерами нашого контакт-центру 0800 20 20 10 або 0800 20 10 30 для отримання кваліфікованої допомоги спеціалістів компанії Вінер Телеком.

Наші переваги
speed

Швидкий інтернет

до 500 Мбіт/сек на стабільній швидкості

service

Першокласний сервіс

Ми використовуємо сучасні технології та передові рішення в області телекомунікацій

clients

Турбота про клієнтів

Ми цінуємо кожного клієнта і враховуємо всі вимоги наших користувачів

connect

Легке підключення

Просто зателефонуйте до контакт-центру
0 800 20 20 10
або залиште заявку на сайті

Бажаєте підключитись?

Якщо ви бажаєте підключитись до мережі INTERNET, то зв'яжіться з нами за телефоном:
0 800 20 20 10